Son Haberler
Anasayfa / Saç Bakımı / Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç Bakımı

Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç Bakımı

Bakımlı Saç

Bakımlı Saç

Nano Keratin Saç Terapi Sistemi Brezilya Keratin Saç Bakımı

Yıpranmış Saçlara Bakım yapmak için bu güne kadar kozmetik bir çok ünlü markayı kuaför salonlarımda kullandım. Açıkçası Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç Bakımı diye bir şeyi ilk duyduğuma “Hadi Canım” diyerek içimden yeni pazarlama taktikleri yine 1-2 ay sonra kuaför salonlarında kullanıp ta memnun kalmayacağımı ürünü rafa kaldıracağım bir ürün olarak ön yargı ile düşündüm.

Ne yazık ki ve iyi ki yanılmışım bu ön yargımdan dolayı kendimi klasik kuaför gibi gördüm daha sonra Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç Bakımı ürününü salonuma alıp ilk kullandığımda Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç Bakımı sıradan bir ürün olmadığını mucizeler yaratan devrim niteliğinde heyecanlandıracak bir ürün olduğunu keşfettim.

Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç Bakımı yüzde yüz saç bakımı yapan ve %80 oranında düzleştirme özelliğine sahip 3 farlı ürünü ve bir tanede düzleştirici özelliği olmayan kıvırcık saçlar için “ben saçlarımın dalgası ve kıvırcıklığından memnunum sadece saçlarıma bakım uygulamak istiyorum” diyen kişiler içindir.

Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç Bakımı saçı asla tamamen düzleştirmez diğer Brezilya Fönü diye tabir edilen ürünler gibi. Bu iki ürün arasında ne fark vardır diye soracak olursanız söyle ikisi arasındaki farkı sıralayabiliriz.

Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç Bakımı ile Brezilya Fönü arasında ne fark vardır?

Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç Bakımı

 • Saça %100 Terapi uygular bakım özelliği kozmetik bakımlarla kıyaslanamaz tedavi edici özelliğe sahip bir ürünüdür. Saçları Röfle, Açma Boyama işlemlerinden dolayı yıpranmış kopmak üzere olan saçlara yeniden güç kazandırır ve özellikle yıpranmış saçlara tavsiye edilir.
 • Saçı %80 oranında düzleştiren nanokeratin ürün çeşitleri mevcuttur ama asla tamamen düzleştirmez. Saçlarınız ipeksi yumuşaklığa ve son derece sağlıklı bir yapıya kavuşur. Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç Bakımından önce saçınıza fön çekmekte zorlanıyorsanız ve hatta hiç çekemiyorsanız, Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç Bakımı uygulamasından sonra saçlarınız düz bir saç fırçası ile kurutarak bile saçlarınızı fönlü gibi kolaylıkla düzleştirebilirisiniz. Kısaca saçlarınız daha kolay şekil alır ve elektriklenme ve kabarma olmaz. Kıvırcık saçlar iri dalga, iri dalga saçlarda düze yakın derecede düzleşir. Salonumda uyguladığım Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç Bakımı uygulama fotoğrafları mevcuttur inceleyiniz. Fotoğraflar çekilmezden önce asla fön çekilmedi doğal kendi halinde kurutulmuş saçlardır.
 • Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç Bakımı ürününün kokusu güzeldir ve uygularken rahatsızlık vermez.

Brezilya Fönü uygulaması

 • Saça bakım etkisi % 20dir ve yıpranmış saçlara uygulanması asla tavsiye edilmez.
 • 100% düzleştirici etkiye sahiptir, Saçın kalıcı bir şekilde tamamen düzleşmesi sağlayan Formaldehyde maddesi vardır. Brezilya fönü uygulanmış en kıvırcık saçı bile yıkadıktan sonra bile dümdüz fönlü gibi kurutup çıkabilirsiniz. Formaldehyde maddesi kanserojen bir üründür ve Avrupa ve Amerika’da yasaklanmış bir maddedir. Bu madde olmadan saçlar tamamen düz olmaz, Düzleştirilmiş saçı sabitlemeye yarayan fixator edici özelliğe sahip bir maddedir. Kullanımını hem kuaföre hendek ulanıcıya Tavsiye etmiyoruz…
 • Bu uygulamayı yaparken saçtan çıkan zehirli kanserojen maddeyi solumayı engellmek için maske takılması öneriliyor ve uygulama yapılırken saçtan çıkan kanserojen buharın uzaklaştırılması için vantilatör kullanılıyor.
 • Kokusu inanılmaz derecede kötü.

Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç Bakımı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

S: Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç Bakımı uygulamasında benzersiz olan nedir? Diğer saç onarım sistemlerinden farkı nedir?

C: Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç Bakımı temelli sistem çığır açan bir saç onarım sistemidir. Sistem, partikülleri aşırı derecede ufak olan nanomoleküler keratinden faydalanır. Bu partiküller o kadar ufaktır ki aynı anda milyonlarcası tek bir başta toplanabilir! Nanokeratin partikülleri yıpranmış saçların derinliklerine işleyip saç teline tutunur saçları onarmak ve sağlıklı hale getirmek için onu çevrelerler. Diğer tedavi yöntemlerindeki moleküller o kadar büyüktür ki saç teline tam anlamıyla nüfuz edemezlere. Ancak aşırı ufak nanokeratin tanecikleri herbir saç teline tam anlamıyla nüfuz ederek tedavinin uzun sürer kalıcı olmasını sağlarlar.

Soru: Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç Bakımı sistem tedavisi boyadan sonra uygulanabilir mi?

Cevap: Evet. Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç Bakımı En iyi sonucu elde etmek için boya ya da renk açma sisteminden hemen sonra uygulanmalıdır.

Soru: Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç BakımıUygulama röfleli saça yapılabilir mi?

Cevap: Evet. Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç Bakımı röfleden hemen sonra uygulanırsa daha iyi olur.

Soru: Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç Bakımı Japon düzleştirme sürecinden geçmiş bir saça uygulanabilir mi?

Cevap: Evet. Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç Bakımıı herhangi bir düzleştirme tipinden sonra kullanılabilir.

Soru: Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç Bakımı uygulaması çocuklar üzerinde kullanılabilir mi?

Cevap: Evet. Fakat Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç Bakımı sadece 10 yaş ya da 10 yaşını geçmiş çocuklar üzerinde uygulanabilir.

Soru: Saçlar Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç Bakımı uygulamasının ardından boyanabilir mi?

Cevap: Evet. Ancak Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç Bakımı saç boyamadan önce en az iki hafta kadar beklemekte fayda vardır.

Soru: Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç Bakımı uygulamadan sonra eve gidip saçımı şampuanlayabilir miyim? Eğer şampuanlayabilirsem ne kadar beklemeliyim?

Cevap: Evet. Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç Bakımı uygulamadan sonraki dört saçta çalışmakta ve şok bakıma devam etmektedir ve uygulama 3 gün boyunca düzleştirici maşa ile keratin yüklemeye devam edileceğinden dolayı 4 tam gün boyunca şampuanlamayın.

Soru: Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç Bakımı sonrasında Saç bir toka ya da lastik yardımıyla bağlanabilir mi?

Cevap: Evet. Fakat uygulamadan sonraki dört tam gün boyunca saçlarınızı kulak arkasına atmayın ve toplamayın dört gün sonunda toplaya bilirsiniz.

S: Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç Bakımı uygulamasından sonraki ilk gün saçım ıslanırsa ne yapmalıyım?

Cevap: Saçınızı titanyum kaplamalı bir düzleştirici maşa ile kurutun.

Soru: Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç Bakımı uygulamasından sonra havuz ya da denizde yüzmemde bir sakınca var mı?

Cevap: Hayır. Ama Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç Bakımı uygulamadan sonraki dört tam gün boyunca bekleyin.

Soru: Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç Bakımı Uygulamadan sonra hangi şampuanı kullanmalıyım?

Cevap: Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç Bakımı sonra Klorik sodyum içermediği için Nanokeratin Saç Güçlendirme şampuanını öneriyoruz. Keratin RSF içerdiği için saçlarınızı zararlı güneş ışınlarından da koruyacaktır.

Soru: Sonraki Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç Bakımı uygulamam için rötuş yaptırmam yeterli mi? Yoksa süreci tüm saçlarım için tekrarlamalı mıyım?

Cevap: Süreç tüm saçlarınız için tekrarlanmalıdır.

Soru: Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç Bakımı Uygulaması ne zaman tekrarlanmalı?

Cevap: Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç Bakımı Uygulama her altı ayda bir, ya da ihtiyaç duyuldukça tekrarlanmalıdır.

S: Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç Bakımı uygulaması öncesi saç kesilmeli mi?

Cevap: Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç Bakımı sonrası öneriyoruz. Kırık uçlardan kurtulmak için saç kesiminizi uygulama sonrasına ertelemenizde fayda var.

S: Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç Bakımı uygulamasından sonra saç spreyi, jöle, köpük ya da benzeri saç bakım ürünleri kullanabilir miyim?

Cevap: Bu ürünler, Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç Bakımı uygulamaya zarar vereceğinden uygulamayı izleyen dört gün boyunca kesinlikle kullanılmamalıdır.

S: Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç Bakımı Uygulamasını izleyen gece ya da dört gün içerisinde saçlarım dalgalanırsa ne yapmalıyım?

Cevap: Dalgalanan ve bozulan bölgeyi düzleştirmek için fön makinesi ya da titanyum kaplamalı düzleştirici maşa kullanın.

Soru: Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç Bakımı Saç Terapi uygulamasının ardından hangi saç maskesini kullanabilirim?

Cevap: Düzleştirme sonrası Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç Bakımı saç maskesi önerilmektedir.

Soru: Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç BakımıSaç Terapi uygulamasını herhangi bir kimyasal işlem görmüş saça tatbik etmekte bir sakınca var mı?

Cevap: Herhangi bir kimyasal süreçten geçmiş saça uygulanmasında bir sakınca görülmemektedir. Aksine yıpranmış saçlara uygulanması önerilmektedir.

Soru: Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç Bakımı Saç düzleştirme terapisinden sonra ne tür tamamlayıcı uygulamalar yapılabilir?

Cevap: Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç Bakımı Düzleştirme sonrası önerimiz Nanokeratin Spa Uygulamasıdır.

Soru: Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç Bakımı tüm saç tipleri için uygun mu?

Cevap: Evet. Fakat sistem özellikle, açma boyama, röfle, boyanmış ya da rengi açıldığı için yıpranmış ve doğal saç eklenerek uzatılmış yani saç kaynak uygulanmış ya da güneş ışınlarından zarar görmüş kalın telli saçlarda etkilidir.

Soru: Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç Bakımı saç düzleştirme terapisi ne kadar etkili?

Cevap: Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç Bakımı yıpranmış saçların onarılması %100 etkilidir ve düzleştirilmesinde %80 etkilidir.

Soru: Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç Bakımı uygulaması ve saç onarımı ne kadar zaman almaktadır?

Cevap: Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç Bakımı uygulaması ve saç onarımı kısa saçlar için ortalama 40 dakika uzun saçlar içinse 90 dakika sürmektedir.

Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç Bakımı öncesi ve 1 Hafta Sonrası Fönsüz Hali . Saç Kendi halinde kurutulmuştur Fön ile şekil verilmedi.

Nanokeratin System Keratin Saç Bakım Öncesi

Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç Bakımı Öncesi

Nanokeratin System Keratin Saç Bakım Öncesi

Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç Bakımı Öncesi

Nanokeratin System Keratin Saç Bakım Öncesi

Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç Bakımı Öncesi

Nanokeratin System Keratin Saç Bakım 1 Hafta Sonrası Fönsüz Hali

Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç Bakımı 1 Hafta Sonrası Fönsüz Hali

Nanokeratin System Keratin Saç Bakım 1 Hafta Sonrası Fönsüz Hali

Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç Bakımı 1 Hafta Sonrası Fönsüz Hali

Nanokeratin System Keratin Saç Bakım 1 Hafta Sonrası Fönsüz Hali

Nano Keratin Brezilya Keratin Düzleştirici Saç Bakımı 1 Hafta Sonrası Fönsüz Hali

Gelen Arama Terimleriniz:

 • nano keratin
 • keratin yüklemesi
 • en iyi keratin markasi
 • saça keratin yüklemesi
 • keratin ne kadar
 • keratin markaları
 • keratin düzleştirme
 • brezilya fönü yasaklandı mı
 • keratinle saç düzleştirmenin zararları
 • keratin bakımı zararları

Hakkında H. Murat Kolukırık

Murat Kolukırık Haute Couture Hair Designer Murat Kolukırık * Medeni Hali : Evli. * Doğum Tarihi: 11/01/1968 * Felsefesi: Empatist. * Konuştuğu Diller: İngilizce Akıcı Çok İyi. * Karekteri: Sosyal İletişimci, Optimist * Hobileri: Fotoğrafçılık, Latin Dansları, Scuba Diving, Yelken, Motorsiklet, Yamaç Paraşütu Tandem Paragliding, Web Design, Resim yapmak, Ekstrem Doğa Sporları Hobileri Çok Olmasına rağmen fırsat bulamıyor… * Dinlediği Müzik: Rock Metal, Bluse, Clasic, Türkçe Rock. * Sevdiği Grup: Manowar. * Giyim Tarzı: Genelde Spor yerine Göre Takım Elbise. * Sevdiği Renk: Turuncu. * Favori Arbası: Ferrari. * Sevdiği Kitaplar: İlluminati, MS2000, Gizli Sırlar Öğretisi, Parfümün Dansı, Son Üç Peygamber, Ferrarisini Satan Bilge, Tanrılar Okulu. * Kullandığı Farfüm: Donna Karan Men, Gio Armani * Sevdiği Mekanlar: İstiklal Caddesi, Çiçek Pasajı * Sevdiği Hayvanlar: Hepsi * Yaptığı Spor: GYM * Nefret ettikleri: Sigara, Futbol, Boş Konuşan kendisini geliştirmeyen, saygı duymayan ve yalancı insanlar. * Hayali: Sevdiği Aşık olduğu insan Eşi İle Yelkenli bir tekneyle Dünya Turu Yapmak * Sevdiği Sözler: Sefil düşünceler ve küçüklükler arasında kaybolup, hayattaki büyük sırrı çözemedik, soru da cevapsız ve acımasız kalakaldı: Nasıl yaşadın, neden öyle yaşadın, neyi yapabilecekken yapmadın, başka bir yol, başka bir anlam arıyordun, yanlış zilleri, yanlış kapıları çaldın, yanlış yollara saptın, yanlış insanları sevdin, yanlış yataklarda uyudun, yanlış evlerde yaşadın. Neden hayal ettiklerini, düşündüklerini bu kadar küçümsüyorsun?… Kostas Stamatiou Kuaför Murat Kolukırık sanatı, estetiği ve bu ikisinin buluştuğu herşeyi seven sanatçı ruhu ve estetik değerleri ile güzel sanatlar dalı olan Kuaför sanatını 1984 yılından beri icra etmektedir. Kuaförlük sanatının içerisine adım attığı ilk aylarda Kuaför olmayı meslekten ziyade yaşam biçimi olarak benimsedi. Kuaför olmak için gerekli pratik ve deneyimleri zamanının kısıtlı imkânlarına rağmen sınırlarını zorlayarak Kuaförlük sanatını öğrendi. Kuaförlük sanatını öğrenmeye başladığı ilk haftalar saç örmek için uzun saç bulamadığı zamanlar çekyat yada çekmece raflarının arasına sıkıştırdığı uzun kadın çoraplarını örgü örmeyi öğrenme ve farklı modeller yaratmak için akşamları mesai bitiminde peruk, postiş ve takma saçlar ile saç sarmayı, wag çekmeyi, akruş, perma sarmayı öğrenmek ve fön çekmeyi öğrenmek için ilk aylar her akşam pratik yapardı. Saç Kesimi yapmak için model olarak sokak çocuklarını, çevrede tanıdığı servis elemanlarını model olarak kullanarak 6ay gibi kısa bir zamanda ilk gerçek müşterisine saç kesimi uygulamıştır. Felsefesi yapılabiliniyorsa sende yaparsın olmuştur. Kuaförlük mesleğinde1. Yılını doldurduktan sonra Şu Ustanın Topuzları çok iyidir Bu Ustanın Saç Kesimleri, Şu Ustanın Röfle Boyası iyidir diye kuaförlük camiasında isim yapmış bir çok Kuaför ustalarının yanında çalışarak, O ustaların iyi oldukları dallarda uyguladıkları teknik ve stilleri kendi tarzı ile harmanlayarak kendi çizgisini oluşturdu. 1988 yılında askerlik dönemi bittiğinde o tarihte yeni açılmış olan Ataköy Atrium Alışveriş Merkezinde Osman&Murat Kuaför ve Güzellik salonunda 1,5 yıl çalıştıktan sonra kendi salonunu açtı. Daha özgür ve sıra dışı yenilikçi saç tasarımlarını uygulamak için daha uygun bir atmosfer olan kendi salonunda “Murat Kolukırık HairDresser & Design Team” ismi sanatsal çalışmalarını kendi yetiştirdiği ekibiyle sunmaya devam etmiştir. L’Oréal firması ile çalışmalarına “Murat Kolukırık HairDresser & Design Team” salonu adı altında devam etmiştir. L’Oréal ile bir çok gösterisinde Topuz, Saç Kesimi ve Yenlikçi Saç Tasarımlarını Türkiye ve Dünyada bir çok kuaför meslektaşı ile bu showlarda paylaşmıştır. Bu Show’ların yanı sıra kuaförlük çalışmalarının bir ayağı yurtdışı eğitimleri, seminerleri ile devam etmiştir. Aldığı Kuaförlük ve Saç Uzatma Sistemleri Saç Kaynak Eğitimi 1. “Hair Extensions System” Eğitimi Washington USA Hair World ‘96 1996 2. JACK DESSANGE Abiye Topuz Tasarım Eğitimi Fransa 3. Saç Kesim ve Şekillendirme Stajı Toni & Guy dan Anthony Mascolo’dan 4. Kesim ve Şekillendir 5. Saç Boyama Eksperi Eğitimi L’Oréal 1994 (Bu eğitim daha sonraki yıllar değişen teknoloji ve yenilikleri de barındırarak her sene güncellenmiştir. Fransa 6. Vizajizm ve Colorscopie ® Bayan Brigitte Gautier den Eğitimleri 1999 Fransa 7. Total Look, image Maker, Fransa 8. Saç Kesim ve Renklendirme Stajı Paris’in Ünlü Kuaförlerinden Jean Claude Biguine tarafından 1999 yılında. Fransa 9. Salon işletmecili, Personel ve Müşteri ilişkileri Eğitimi Jean Pierre Couriaut tarafından 3. Yıllık dönemde tamamlanmıştır. Bolu Abant 10. Perma Teknikleri, Röfle ve Balyaj Teknikleri ve sayısız seminer ve eğitimler. Vizajizm (Visagism) Nedir? Vizajizm orijinal yazılışı Visagism bir sanat dalıdır. Fransızca da yüz güzellik ve genel görünüşü kapsayan kişinin yüz morfolojisine kemik yapısına ten rengi, göz rengi, saç rengi, boy ve kilo oranına en uygun saç tasarımı ve imaj yaratma sanatının tümüne verilen isimdir. Bu Eğitimi almış kişilere Visagist denir. Murat Kolukırık Marka Tescilini ettirmiş olduğu “SACH ®” Markası ile 1. sınıf Çıt Çıt, Postiş, Saç Kaynak Ürünleri üreterek sunmaktadır ve yine SACH ® markası adı altında Abiye Topuz, Gelin Başı,Gelin Kuaförülüğü, Gelin Saç Modelleri ve Diğer Kuaförlük hizmetleri ile sanat hayatına devam etmektedir.

Cevapla